«Адамның жаһандық проблемасының сыбайлас жемқорлығы»

13.12.2023

2023 жылдың қараша айында «Саналы ұрпақ» клубының жетекшісі У - 32 тобының студенттері арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы бейнероликтер- «Адамның жаһандық проблемасының сыбайлас жемқорлығы» байқауын дайындап, өткізді. Байқауға 4 команда қатысты.  Қорытындысы бойынша орындар келесідей бөлінді: желілердегі сыбайлас жемқорлар - 1 орын, Әділет лигасы-2 орын, Сердобки - 3 орын және Референдум-көрермендердің көзайымы. Барлық жұмыстар колледждің YouTube арнасында таратылды. Үздік жұмыстар 2023 жылғы 29-30 қарашада Көкшетау қаласында өткен «Сыбайлас жемқорлықты  - біл және жол берме» облыстық байқауында ұсынылды.

Қосымшалар: