21.12.2023

2023 жылғы 19 желтоқсанда «Мейрамхана сервисі» құзыреттілігі бойынша «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығының студенттері арасында кәсіби шеберлік конкурсы өтті. Студенттер өздерінің шеберліктері мен жұмыс дағдыларын көрсетті, «Майлықтарды бүктеу» және «Канапе дайындау»тапсырмаларын орындауда шығармашылықтарын көрсетті. «Визиткада» студенттер даяшы мамандығы туралы шығармашылық түрде айтты.
Байқау қорытындысы бойынша жүлдегерлер дипломдармен және естелік сыйлықтармен марапатталды:
I дәрежелі диплом Спиринкова Анастасия, ОП 23 тобы;
ll дәрежелі диплом Мелешина Елена, ОП 33 тобы;
lll дәрежелі диплом Колмаков Анастасия , ОП 22 тобы.

Қалған қатысушылар сертификаттар мен тәтті сыйлықтарға ие болды.

Ішкі конкурсты өндірістік оқыту шеберлері Коломиц Ольга Владимировна, Шандаренко Ирина Александровна ұйымдастырды және өткізді