Ағаш жемісімен құнды, адам – ісімен. Осындай ұранмен Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледж жатақханасында "Ұлдарды тәрбиелеу, отбасын нығайтудың негізі"атты іс - шара өтті.

Ағаш жемісімен құнды, адам – ісімен.
Осындай ұранмен Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледж жатақханасында "Ұлдарды тәрбиелеу, отбасын нығайтудың негізі"атты іс - шара өтті. Тәрбиеші Г.Г. Герасимова ұйымдастырған әңгімеден кейін студенттік өзін – өзі басқарудың бастамасымен жас студенттер колледж жатақханасының жанында қар тазалауға шықты.