30.01.2024

2024 жылғы 30 қаңтарда Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде "Деструктивті діни ағымдардың жастарға зиянды әсері" тақырыбында дәріс өтті, баяндамашы аудандық мешіт имамы Ертихалов Жаслан Ертихалұлы және "Бурабай" ЖРО психологы Г.А.Анисимова болды. Іс-шараның басты мақсаты-дәстүрлі діндердің құндылықтары мен қасиеттерін түсіндіру, деструктивті діни ағымдар бойынша діни терроризм мен экстремизмнің алдын алу. Әңгімеге ОП-11, ПО-11, ТОР-12,ЭМ-11 топтарының студенттері қатысты. Студенттер белсенді қатысып, сұрақтар қойып, өз пікірлерін білдірді.