2024 жылдың 30 қантарда Бурабай ауданаралық Әділет басқармасы Ақмола облысы біліи басқармасының жанындағы "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғары техникалық колледжі" МКҚК студенттермен сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл, зияткерлік меншік мәселелері бойынша ақпараттық- түсіндіру сипатындағы семинар өткізілді.

31.01.2024

Семинар барысында сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері, "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс- қимыл туралы" ҚР Заңының негізі нормалары, Қазақстан Республикасының 2022-2026 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатының Тұжырымдамалары, сондай-ақ зияткерлік меншікті, тауар белгісін қорғау мәселелері, "Авторлық құқық және сабақтас құқықтар туралы" ҚР Заңының негізгі нормалары талқыланды.