2024 жылдың 1 ақпанында Ақмола облысы колледждері оқытушыларының атты педагогикалық бағыттағы әдістемелік бірлестігінің отырысы өтті «Кәсіби шеберлік байқауы – мұғалімнің кәсіби құзыреттілігін табысты қалыптастырудың кепілі» атты жиыны өтті. Қатысушылар – облыстық оқу-әдістемелік кабинетінің әдіскерлері, Ақмола облысының педагогикалық бағыттағы оқу бөлімінің оқытушылары.

01.02.2024

«Ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалана отырып, дене шынықтыру сабағында негізгі құзыреттіліктерді қалыптастыру» баяндамасын дене шынықтыру пәнінің оқытушысы М.М.Кельдиаров жасады.
Отырыс соңында әдістемелік бірлестік төрағасы Сералина С.С. қорытынды, ұсыныстар қабылданды.