Ағымдағы жылдың 20-23 ақпан аралығында I- курс ұлдар арасында баскетбол спорт түрінен жарыс өткізілі. Бұл жарыс Ақмола облысының ТжКБ ұйымдары арасында өткізілетін облыстық «Кезең» Спартакиадасына колледждің құрама командасын толықтыру мақсатында өткізіліп отыр. Командалар қызықты ойын көрсетіп , үздік командалар анықталды.

22.02.2024

Ағымдағы жылдың 20-23 ақпан аралығында I- курс ұлдар арасында баскетбол спорт түрінен  жарыс өткізілі. Бұл жарыс Ақмола облысының ТжКБ ұйымдары арасында өткізілетін  облыстық «Кезең» Спартакиадасына колледждің  құрама командасын толықтыру мақсатында өткізіліп отыр. Командалар  қызықты ойын көрсетіп , үздік командалар  анықталды.

I  орын ПО-12 тобы

II орын ПО-13 тобы

III орын ТОР-11 тобы

IV орын Жеңіске деген ерік жігері үшін ОП-11/ТОР-12 тобы

Ұйымдастырушы дене шынықтыру пәні мұғалімі Кельдиаров М.М.

С 20 по 23 февраля текущего года прошли соревнования по баскетболу среди юношей первых курсов. Данные соревнования проводятся ежегодно для формирования состава на областную Спартакиаду "Кезен" среди  организаций ТиПО Акмолинской области. Баскетбол, как спортивная игра, привлекает прежде всего своей яркой зрелищностью и наличием множества технических и тактических приемов. Команды показали хорошую  командную игру и места определились следующим образом:

I  место группа ПО-12

II место группа ПО-13

III место группа ТОР-11

IV место группа ОП-11/ТОР-12 за волю к победе

Организатор преподаватель физической культуры Кельдиаров М.М.