«Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан аумағыннан шығарылуының 35 жыл» толуына орай волейбол спорт түріннен жарыс ұйымдастырылды.

28.02.2024

Ағымдағы жылдың 26 ақпанда біздің колледжімізде «Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан аумағыннан  шығарылуының 35 жыл»   толуына орай,   бірінші курстар  студенттері арасында волейболдан жарыс өткізілді. Ойындар айналма жүйе бойынша өтті, яғни жарыс барысында барлық командалар  бір бірімен кездесуге  мүмкіндік  алды. Аталған жарысқа бес команда қатысып, жеңімпаздар төмендегідей  анықталды.

I орын   ПО-11 және ОП-11 топтарының құрама командасы,

II орын   ТОР 11 тобының командасы