12 наурызда Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде "Авицена Бурабай" ЖШС дәрігерлерімен туберкулездің алдын алу мәселесі бойынша түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

13.03.2024

Туберкулездің алдын алу мәселелері бойынша қоғамды хабардар ету осы аурудың таралуын болдырмауда шешуші рөл атқарады.

Әңгіме барысында студенттер туберкулездің белгілері мен диагностика әдістері, инфекцияны жұқтыру және тарату әдістері, алдын алу шаралары туралы маңызды ақпарат алды. Дұрыс тамақтанудың, иммунитетті нығайтудың, гигиенаны сақтаудың маңыздылығы. Туберкулезге қарсы вакцинацияның маңызы.