Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде АӘТД оқытушысы А.Б. Сатхолиннің басшылығымен әскери-далалық жиындар өтуде. жыл сайынғы әскери-далалық оқу жиындары бүкіл Қазақстан бойынша өтеді, ал біздің колледждің жас жігіттері де алғашқы әскери дайындық атмосферасына еніп кетті. Оқу-дала жиындары кезінде тактикалық, саптық дайындық бойынша жастардың тәжірибелік дағдыларын қалыптастыруға басты назар аударылады.

17.05.2024

Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде АӘТД оқытушысы А.Б. Сатхолиннің басшылығымен әскери-далалық жиындар өтуде. жыл сайынғы әскери-далалық оқу жиындары бүкіл Қазақстан бойынша өтеді, ал біздің колледждің жас жігіттері де алғашқы әскери дайындық атмосферасына еніп кетті.  Оқу-дала жиындары кезінде тактикалық, саптық дайындық бойынша жастардың тәжірибелік дағдыларын қалыптастыруға басты назар аударылады.